Posted on / by Poliner Plastik Ambalaj ve Geri Dönüşüm / in Bizden Haberler

Verimlilik Proje Ödülleri Yarışmasında 3. Olduk

“2016 Verimlilik Haftası” dolayısıyla Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın düzenlediği 7 kategoride 139 projenin katıldığı yarışmada 24 proje ödüle layık görüldü.

Ankara ATO Congresium Kongre Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde POLİNER PLASTİK A.Ş. “Kaynağında Teknolojik Geri Dönüşüm” projesi ile ödül aldı.

POLİNER PLASTİK A.Ş., Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Yılmaz, ödülünü Bilim Sanayii ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın elinden aldı. Erkan Yılmaz, ” POLİNER,  şirketi olarak 20 bin ton plastik hammadde ihtiyacını sağlarken, bu ihtiyacın dörtte birini kendi geri dönüşüm tesisimizde plastik ve ambalaj atıklarının geri kazanılmasıyla elde ettiğimiz muadil hammaddeden sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu faaliyet ile hem çevremizin korunmasına hem de ekonomiye bir değer katıyor. Projemizin ödüllendirilmesi bize büyük gurur ve mutluluk yaşattı. Geniş satış ağımız, hizmet verdiğimiz sektörlere katma değer yaratan yapımız ve her geçen gün artan tecrübemiz ile piyasa lideri olma hedefimize doğru hızla ilerliyoruz. Bu doğrultuda kalite, süreç, iyileştirme ve verimlilik konularına yapacağımız projelerle markamızın gücünü belgeleyen ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor olacağız.”  diye konuştu.